ESERİNİZE DEĞER KATIYORUZ

Bir kitap yazdınız ve kitabınızı yayımlatmak istiyorsunuz, ilk iş olarak arama motorunu açıp internette yayınevlerinin sitelerini tek tek gezmeye ve incelemeye başladınız. Göreceğiniz ilk şey, onlarca yayınevi, yayın paketleri ve size farklı oranlarda telif ödeme vaadi olacaktır. 


Yayınevimizin önceliği yazar olarak sizi kazanmaktır. Biz insan odaklı çalışan bir yayıneviyiz.


Bu nedenle eserinizi sizin hayallerinize göre şekillendiriyor ve çıkartıyoruz. İkinci önceliğimiz ise; kitaplarımızı en uygun fiyatta okura ulaştırmak ve yazarlara destek olmaktır.

 

Yazarlara Nasıl Destek Oluyoruz?

Her zaman söylediğimiz gibi; hayallerinizi ertelemeyin. Ekibimiz kitabınızı yayıma hazırlarken siz sadece imza günleriniz için takviminizi belirleyin. 


US yayınları olarak gecesini gündüzüne katıp; eseri için günlerce emek harcayan yazarların emeğine saygı duyuyoruz. Emeğinin karşılığını alması gerektiğine inanıyoruz. Bu nedenle yayınevimizden eseri çıkan yazarımızın yazmış olduğu kitabın satış gelirlerinden kâr etmesini hedefliyoruz.


Bununla birlikte; yıl içerisinde gerçekleşecek olan yayınevimizin katılacağı kitap fuarlarından yazardan hiçbir ücret talep etmeden katılım sağlamayı, imza günleri düzenlemeyi ve yazarın katılmış olduğu fuar satışlarından %20 kar payı ödemeyi vadediyoruz.


Nasıl Reklam ve Tanıtım Yapıyoruz?


US yayınları’nın güçlü ve deneyimli sosyal medya ekibi, en güçlü pazarlama tekniklerinden birisi olarak kabul edilen, viral pazarlama tekniği başta olmak üzere, sosyal medya reklamları, kitapevleri vitrin afişleri ve görselleri kullanımı, internet sitelerinde reklamlar, yayınevimize bağlı radyo ve online edebiyat dergisi reklamları ve bunlarla birlikte, geniş dağıtım ağımız sayesinde ülkenin en ücra köşesine ve internetin kullanımının olduğu her yere kitabınızı ulaştırıyoruz.İletişim için:

WhatsApp: 0536 563 48 34

e-mail: usyayinlari@gmail.com
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.